Çağrı Merkezi

Inbound Hizmetlerimiz

Müşteri ilişkilerini yüksek memnuniyet derecesinde tutmak kuşkusuz başarının temelini oluşturuyor. Biz müşterilerinizden gelen çağrılara, bir telefon görüşmesi olarak bakmıyoruz. Müşterilerinizin duygularına dokunmak ve gelir artışı sağlamak için birer fırsat olarak görüyoruz.
Telefon görüşmelerinin satışa dönüşme oranı, online kanallara göre çok daha yüksek. Bir ürün ya da hizmeti satın alma yolculuğuna başlayan müşterilerin, güven oluşturan müşteri temsilcileri ile olan bire bir etkileşimi, görüşmenin satışa dönüşme oranını artırıyor, satışı kapatma ve potansiyel bir müşteriyi, şirketinize başka müşteriler kazandıracak marka elçilerine dönüştürme motivasyonu ile çalışıyoruz.

Uzmanlığımız dahilinde verdiğimiz Inbound hizmetler:
– Müşteri danışma ve bilgi sistemi
– Şikayet yönetimi
– Sipariş yönetimi
– Üyelik yönetimi
– Sadakat sistemleri
– Back office hizmetleri
– E-mail, fax, mail yönetimi

Outbound Hizmetlerimiz

Telepazarlama ve Telesatış’ı sizin adınıza yeni iş fırsatlarını keşfetmek ve bu fırsatları gelire dönüştürmek olarak görüyoruz. Size yeni müşteriler kazandırmak, mevcut müşterilerinizi korumak ve onlarla olan işinizi daha da geliştirmek, en büyük motivasyonumuz. Proje ekibinde yer alan tüm çalışanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun olarak, özel seçiliyor. Onlar, bizim çalışanlarımızdan öte sizin marka elçilerinize dönüşüyor.
– Telesatış Aramaları
– Müşteri Geri kazanım Aramaları
– Randevu
– Müşteri memnuniyeti aramaları
– Hoş geldiniz aramaları
– Bilgi güncelleme
Kalite Hizmet
Çözüm Odaklılık
Uzman Kadro
Müşteri Memnuniyeti
7/24 Çağrı Merkezi