Yönetim ve Hizmet

Bütün Müşterilerimiz Kaliteli Bir Hizmet Anlayışını Hakeder.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş; Tahincioğlu Holding iştirakidir. Tahincioğlu’nun konut projelerinin yönetim ve hizmetlerinin sorumluluğunu üstlenerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş. olarak, öncelikli hedefimiz; müşterilerimizi, projelerimizi ve tüm işletme süreçlerini teknoloji ile bütünleştirerek iş yeteneğini maksimum düzeye yükselten, çok yönlü bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş, yönetim ve hizmet alanında konut sahiplerine çok geniş bir hizmet yelpazesi sunarak; sosyal tesis yönetimi, bina bakımı, peyzaj bakımı, havuz bakımı, haşere ilaçlama, teknik, resepsiyon, mimari çizim, tesis yönetim ve destek hizmetlerinden yararlanabilmenizi sağlamaktadır.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş, temizlik ve hijyen ürünlerinde Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığından onaylı en uygun malzeme ve ekipmanları kullanarak, sanitasyon kurallarında hassasiyet göstererek, sizler için sağlıklı ve en hijyenik bir ortam oluşturulmasının garantisini vermektedir.

Profesyonel güvenlik ekibi, oluşabilecek tüm güvenlik tehditlerine profesyonelce çözümler üreterek güvenliğinizi koruma altına alacaktır.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş.’nin kendi geliştirdiği “Usta Çözüm” uygulaması ile elektrik ve aydınlatma, tadilat ve dekorasyon, sıhhi tesisat, iklimlendirme, ev temizliği, alarm ve güvenlik hizmeti ile tecrübeli ustalarımız gereksinim duyduğunuz tüm hizmetleri sizlere sunacaktır.

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz consierge hizmeti ile ihtiyaçlarınıza yönelik; terzi, kuru temizleme, araç yıkama, vale, araba-yat-limuzin kiralama, evcil hayvan bakımı, ütü, ev temizliği, catering, organizasyon/rezervasyon hizmetlerini de siz değerli konut sahiplerimize sunmaktayız.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş satış sonrası hizmetiyle, evinizi satın aldıktan sonra da değerli konut sahiplerimiz ile olan irtibatını en etkili şekilde sürdürmeye devam edecektir.

Tek bir telefonla her an ulaşılabilir bir altyapıya sahip olarak, müşteri ilişkilerini yüksek memnuniyet derecesinde tutup, Inbound ve Outbound hizmetlerini de sizlere sunuyoruz.

Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet A.Ş. olarak siz müşterilerimize 7 gün 24 saat 5 yıldızlı otel konforu yaşatma düşüncesini görev edinerek ve duygularınıza dokunmayı arzulayarak büyümeye devam ediyoruz.

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Çözüm Odaklılık

Güven

Referanslarımız